![](https://blog.metu.edu.tr/laproc/files/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-16-at-16.51.05-1024x768.jpeg)
![](https://blog.metu.edu.tr/laproc/files/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-16-at-16.51.02-1024x1024.jpeg)
LaProc members Orhan Demir, Enis Oğuz and Bilal Kırkıcı presented at the 37th National Linguistics Conference (https://udk.kocaeli.edu.tr/) in Kocaeli.
– – –
LaProc üyeleri Bilal Kırkıcı, Orhan Demir ve Enis Oğuz Kocaeli’de gerçekleştirilen 37. Ulusal Dilbilim Kurultayında (https://udk.kocaeli.edu.tr/) araştırma bulgularını sundular:
Oğuz & Kırkıcı: “İki Dilli Zihinsel Sözlükte Anlamsal Etkileşim”
Demir, Gracanin-Yüksek & Kırkıcı: “Kendisi ve o’nun Yerel Olmayan Gönderimsel Özelliklerine Psikodilbilimsel Bir Bakış”