18. April 2017 · 1 comment · Categories: Girizgah

Merhaba ya da günaydın,

Eğer biliyorsanız bunlardan daha samimi olan o selam şekli,

Çok da kendimden bahsetmek çabalarım yok ama hep yazmak istedim, fakat cimriydim kendime sakladım. Bu büyük dünyada kelimelerimin başını sokabileceği bir yer bulamazsam çeker giderim. Ahmet Kaya triplerine girdiğimi ufaktan ben de farkettimse de inanmayın siz onlara, bu satırları yazarken parmaklarım titriyor, demek ki sahne korkusu gerçekten varmış ve herkese geçermiş.

Her neyse efendim, resimdeki sanatçı 2015 Temmuz’unda çektiğim bir Ankara fotoğrafı. Mevzu bahis yılın yaz mevsiminde hayallerimin bölümünü kazanmıştım ve Ankara’daki macerama adım atıyordum ki bu fotoğrafa yakıştırdığım başlık “Ankara’da ya okunur ya aşık olunur.” oldu. Ankara’da her zaman okumadım!

Bahsetmek istediğim çok şey var, toplayamıyorum. Düzenli bir insan da olamadım zaten çok zaman. Ama olur da aklımın odalarını elden geçirmek istersem ya da bu dağınıklık bir şekilde kapıdan bacadan ve pencereden kaçıp giderse yine karşılaşırız. Yoksa.. yaklaşık 10 dakikadır “yoksa” yı düşünüyorum ve bulamadım. O zaman “yoksa”yı bekleyip görelim.

Tekrar günaydın..

1 Comment

  1. excellent points altogether, you just received a new reader.
    What might you recommend about your submit that
    you just made some days in the past? Any positive?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *